fbpx
IZVĒLNE

Elenger izvēlēts starp 5 tirgotājiem elektroenerģijas iegādei valsts iestādēm

Noslēdzies VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludinātais iepirkums par iekļaušanu dinamiskajā iepirkumu sistēmā (DIS) centralizētai elektroenerģijas iegādei vairāk nekā 100 valsts sektora iestādēm. Pēc izvērtēšanas visi 5 elektroenerģijas tirgotāji, kuri bija pieteikušies, atzīti kā kritērijiem atbilstoši un no jaunā gada iekļausies dinamiskajā iepirkumu sistēmā.

Centralizētās elektroenerģijas iegādes sistēmas ieviešana ļaus gudrāk pārvaldīt valsts līdzekļus un resursus – no 2021. gada vairāk nekā 100 valsts pārvaldes iestādes varēs ātrāk, ērtāk un ar mazāku administratīvo slogu un iespējami izdevīgākiem nosacījumiem iegādāties elektroenerģiju. No jaunā gada sākuma elektroniskajā iepirkumu platformā https://www.eis.gov.lv/ par elektroenerģijas piegādi valsts iestādēm konkurēs 5 tirgotāji, tai skaitā Elenger.

DIS darbosies laika periodā no 2021. gada sākuma līdz 2023. gada 31. decembrim. Aktuālie jautājumi un atbildes par centralizēto elektroenerģijas iepirkšanu dinamiskās iepirkumu jaunās sistēmas ietvaros apkopoti VNĪ mājas lapā: https://www.vni.lv/lat/projekti/elektroenergija/.

VNĪ kā vienam no lielākajiem valsts nekustamo īpašumu pārvaldītājiem ir veiksmīga pieredze elektroenerģijas iepirkumu īstenošanā, tādēļ saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu VNĪ kā centralizētai iepirkuma institūcijai sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru uzticēts līdz 2020. gada 31. decembrim nodrošināt dinamiskās iepirkumu sistēmas (DIS) darbību elektronisko iepirkumu sistēmas ietvaros centralizētai elektroenerģijas iegādei.

Avots: www.vni.lv

 

Klientu atbalsts
Darba dienās 9:00-18:00

+371 6000 6100