IZVĒLNE

Sašķidrinātā dabasgāze. Piegādes drošība. Konkurētspējīgas cenas.

SIA Elenger ir uz klientu orientēts enerģētikas uzņēmums, kas piedāvā dažādus dabasgāzes risinājumus, tostarp CNG un LNG, biznesa klientiem Latvijā. Mēs pielāgojam savus produktus un cenas atbilstoši mūsu klientu vajadzībām un darām visu iespējamo, lai šīs vajadzības saskaņotu ar mūsu iespējām.

Uzņēmumā Elenger mēs katram biznesa klientam norīkojam personīgo biznesa attiecību vadītāju, lai nodrošinātu jums pelnīto klientu apkalpošanas līmeni.

Elenger grupa ir viena no lielākajām un pieredzes bagātākajām privātajām enerģētikas kompānijām Somijas-Baltijas reģionā, kurai ir tieša piekļuve LNG un biometāna avotiem.

Mēs esam daļa no lielākas Infortar korporatīvās grupas, kurā ietilpst arī Tallink – vadošā prāmju kompānija Baltijas jūras ziemeļu reģionā. Infortar akcijas ir iekļautas Nasdaq Tallinn biržā.

Lasīt vairāk

LNG risinājums ārpus gāzes tīkla esošajiem

Dabasgāzes sašķidrināšana dod iespēju to transportēt uz teritorijām un īpašumiem, kurus neapkalpo gāzes vadi. LNG piegādes drošība garantēta.

Dabasgāzes priekšrocības

Dabasgāze ir tīra un konkurētspējīga degviela, ko var izmantot apkurei, rūpnieciskiem mērķiem un transportam.

Elektrība biznesa vajadzībām

Uzņēmumiem Elenger piedāvā mainīgas un fiksētas cenas elektroenerģijas līgumuspaketes uzņēmumiem. Lūdziet Jautājiet piedāvājumu!

Ietaupiet izmantojot dabasgāzi!

Izskatiet jaunu dabasgāzes tirdzniecības līgumu. Jūs varat izvēlēties neatkarīgu piegādātāju jūsu uzņēmumam. Tirgotāja maiņa ir vienkārša.

Tīrāki ceļi ar CNG un LNG

Dabasgāze ir ērta transporta degviela ar ievērojami zemāku izmešu daudzumu, salīdzinot ar tradicionālajiem šķidrajiem kurināmajiem. Atbalstām tīrāku gaisu!

5 padomi, kā kļūt energoefektīvākam

Šo piecu mazo padomu ievērošana palīdzēs jūsu uzņēmumam ietaupīt enerģiju un kļūt rentablākam.

“Elenger grupa (Eesti Gaas AS Igaunijā) nodrošina dabasgāzes tirdzniecību Rimi zīmola veikaliem un noliktavām visās Baltijas valstīs kopš 2021.gada sākuma. Augstu novērtējam Elenger spējas pielāgoties krasi mainīgajiem apstākļiem dabasgāzes tirgū, tajā pašā laikā kvalitatīvi un droši sniedzot pakalpojumu atbilstoši līgumam.”

 

Vladimirs Poborcevs
Rimi Baltic, Head of Indirect Sourcing (NFR)

“Elenger redzam kā vienu no nopietnākajiem dabasgāzes tirgus spēlētājiem ne tikai Latvijā, bet visā reģionā. Mums, kā vienam no Liepājas lielākajiem dabasgāzes patērētājiem, bija svarīgi, ka neskaidrajos apstākļos 2022.gadā, Elenger bija dabasgāze, ko piegādāt, pierādot, ka šim tirgotājam varam uzticēties ilgtermiņā.”  

 

Edijs Egliņš
Lauma Fabrics, LSEZ ģenerāldirektors

“Sadarbības uzsākšanā ar Elenger būtisks faktors bija tirgotāja spēja nodrošināt līdzvērtīgu kvalitāti un cenu visiem Lindstrom uzņēmumiem Baltijas valstīs. Elenger sevi ir apliecinājis kā patiesi ieinteresētu, klienta specifiskajām vajadzībām atvērtu un ļoti spēcīgu dabasgāzes tirgus spēlētāju mūsu reģionā.”

 

Ivars Šmits
Lindstrom Latvija, Izpilddirektors

Klientu atbalsts
Pirmdienās - ceturdienās 9:00-18:00
Piektdienās 9:00-17:00

+371 6000 6100