fbpx
IZVĒLNE

Elenger – tīra enerģija tīrākai pasaulei

Elenger, kas Igaunijā ir zināms kā uzņēmums Eesti Gaas, ir viena no lielākajām un pieredzes bagātākajām privātajām enerģētikas grupām Baltijas jūras austrumu reģionā, kuras saknes ir 1865. gadā. Mēs darbojamies Somijā, Baltijas valstīs un Polijā.

Mūsu pamatprodukts un kompetence ir dabasgāze, ko pārdodam dažādos veidos un dažādiem mērķiem atkarībā no klientu vajadzībām – regulāra cauruļvadu gāze apkurei un rūpnieciskai lietošanai, CNG privātajam un sabiedriskajam autotransportam, LNG industriālajiem klientiem ārpus gāzes tīkla, kā arī jūras un autotransportam. Igaunijā pārvaldām lielāko, dabasgāzes sadales tīklu 1500km garumā.

Mums ir tieša piekļuve gan cauruļvadu gāzei, gan LNG avotiem, kā arī biometānam – atjaunojamai dabasgāzei. LNG jomā mēs esam vadošais pakalpojumu sniedzējs un jūras bunkurēšanas nodrošinātājs Baltijas reģionā. Mēs ekspluatējam mūsdienīgu LNG bunkurēšanas kuģi Optimus un speciālu kravas autoparku LNG transportēšanai pa sauszemi.

Tāpat mēs pārdodam elektroenerģiju un ražojam saules enerģiju, būvējam un apkalpojam centralizētās siltumapgādes un gāzes cauruļvadus un dažādus enerģētikas infrastruktūras objektus, piemēram, biometāna rūpnīcas, CNG un LNG stacijas, saules enerģijas parki.

Mūsu gada enerģijas pārdošanas apjoms ir aptuveni 10 TWh.

Elenger misija ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, taupot enerģiju un saudzējot vidi.

Elenger vīzija ir būt vadošajam tīras enerģijas risinājumu nodrošinātājam Baltijas jūras reģionā.

Pati Elenger grupa ir daļa no lielākas Infortar korporatīvās grupas, kurā ietilpst Tallink, vadošā prāmju kompānija Baltijas jūras ziemeļu reģionā. Infortar akcijas ir iekļautas Nasdaq Tallinn biržā.

Sazinieties ar mums par Jums izdevīgāko piedāvājumu!Klientu atbalsts
Darba dienās 9:00-18:00

+371 6000 6100