IZVĒLNE

Elenger divu mēnešu laikā trešoreiz samazina gāzes cenu

Gāzes tirgotājs Elenger, kas atveroties gāzes tirgum 1. maijā, uzsāka dabasgāzes tirdzniecību mājsaimniecībām, sākot ar jūliju ievērojami samazina gāzes cenu mājsaimniecībām. Šī ir trešā reize divu mēnešu laikā, kad Elenger samazina dabasgāzes cenu un salīdzinot ar maija sākumu, dabasgāzes cenas samazinājums mājsaimniecību klientiem ir 33%.

Dāvis Skulte

Dāvis Skulte 

Sākot ar 1. jūliju Elenger piedāvātā dabasgāzes cena tām mājsaimniecībām, kas izvēlējušās Elastīgo tarifu plānu un gāzi izmanto mājokļa apkurei, būs 0,03595 EUR/kWh (0,04550 EUR/kWh ar PVN un akcīzi), kas ir par 33% mazāk nekā sākotnējā gāzes cena – 0,05372 EUR/kWh jeb 0,067 ar PVN un akcīzes nodokli.

“Uzsākot piedāvāt dabasgāzi mājsaimniecību segmentā, jau sākotnēji norādījām, ka gāzes cena mūsu piedāvājumā var mainīties, atbilstoši tirgus situācijai. Pašreizējās gāzes cenas prognozes nākamajiem mēnešiem ļauj atbilstoši reaģēt, samazinot gāzes cenu. Turklāt, šis ir jau trešais cenu samazinājums, kopš esam uzsākuši darbu mājsaimniecību segmentā, un, esmu gandarīts, ka varam turēt savu klientiem doto solījumu. Vienlaikus, ikviens klients var novērtēt ieguvumus no nesen atvērtā gāzes tirgus, un izvēlēties to tirgotāju, kura cenu piedāvājums vislabāk atbilst klienta interesēm. Gribu uzsvērt – uzsākot darbu mājsaimniecību segmentā Elenger piedāvājums jau sākotnēji bija izdevīgākais tirgū, un tāds tas saglabājies arī šobrīd, un gandarījums, ka klienti to ir novērtējuši!”, cenu samazinājumu komentē SIA Elenger Valdes priekšsēdētājs Dāvis Skulte.

Elenger gāzes tirdzniecības tirgus daļa Baltijas un Somijas reģionā pērn pieauga līdz 17,5%, un uzņēmums izaudzis par lielāko privāto enerģētikas uzņēmumu Baltijas un Somijas reģionā. Pērn Elenger saviem klientiem ar kuģiem piegādāja piecas gāzes kravas, bet šogad plāno jau vismaz 14 dabasgāzes kravas.

Elenger piedāvā klientiem dabasgāzi cauruļvadu gāzes, saspiestās dabasgāzes (CNG) un sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) veidā. Uzņēmums aktīvi attīsta atjaunīgās enerģijas portfeli saules enerģijas un biometāna ražošanā un pārdošanā.

 

Klientu atbalsts
Pirmdienās - ceturdienās 9:00-18:00
Piektdienās 9:00-17:00

+371 6000 6100