IZVĒLNE

Braukt ar dabasgāzi 2x izdevīgāk!

Transportlīdzekļi

Gāzes patēriņa transportlīdzekļu skaits pasaulē pēdējo desmit gadu laikā ir ievērojami pieaudzis – šobrīd uz ielām pārvietojas aptuveni 18 miljoni.

CNG transportlīdzekļi ir sadalīti klasēs:

Autotransports, kuru dzinējs darbojas ar vienu degvielu, lielākoties ir komerciālais transportlīdzekļis, piemēram, kravas automobiļis, kravas automašīna, pilsētas autobuss. Transportlīdzekli iedarbina un tas darbojas tikai ar saspiestu dabasgāzi (CDG). Saspiestas dabasgāzes izmantošana ir efektīvāka nekā dīzeļdegviela un ar zemākām izmaksām.

Autotransports, kuru dzinējs darbojas ar diviem degvielas veidiem, lielākoties ir vieglais automobilis vai mazie komerciālie transportlīdzekļi (furgoni, piekabes). Transportlīdzekli iedarbina un tas primāri darbojas ar saspiestu gāzi (CDG), kad saspiestā gāze ir iztērēta, mašīnas elektroniskā sistēma automātiski un neuzkrītoši pārslēdzas uz benzīnu. Pēc CNG uzpildīšanas viss turpinās, kā aprakstīts iepriekš. CNG izmantošana ir efektīvāka nekā benzīns un ar zemākām izmaksām.

Pazīstamākie automobiļu ražotāji piedāvā vieglās automašīnas, kravas automobiļus, autobusus un kravas automašīnas tieši no rūpnīcas jau ar saspiestās dabasgāzes motoru.

Klientu atbalsts (P.-Pk. 9.00-17.00)
Ernesta Birznieka-Upīša iela 21,
LV-1011, Rīga

6880 6680