fbpx
IZVĒLNE

Elenger trīskāršo enerģijas pārdošanas apjomus Latvijā

Pagājušajā gadā Elenger trīskāršoja enerģijas pārdošanas apjomus Latvijā, pārdodot saviem klientiem gandrīz 1 TWh enerģijas. Straujo pieaugumu nodrošināja dabasgāzes un elektroenerģijas tirdzniecība, kā arī ienākšana sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) tirgū.

“Latvijas enerģijas tirgū patērētāji mūs ir laipni uzņēmuši un pagājušajā gadā mēs veiksmīgi palielinājām elektroenerģijas un dabasgāzes pārdošanas apjomus, piedāvājot savus pakalpojumus jau gandrīz 400 klientiem, ”sacīja Dāvis Skulte, Elenger Latvija valdes priekšsēdētājs. “Mēs esam kļuvuši par vienu no lielākajiem dabasgāzes tirgotājiem, kas piedāvā alternatīvu bijušajam gāzes monopolam,” komentēja Dāvis Skulte.

Lielāko daļu  no Elenger pašreizējā enerģijas portfeļa Latvijā veido dabasgāzes tirdzniecība pa cauruļvadiem, taču ir skaidrs attīstības virziens arī LNG tirdzniecībā. “LNG tirgus strauji attīstās un, tā kā šī ir videi draudzīga un salīdzinoši lēta degviela, arī pieprasījums pēc tās pieaug. Pagājušajā gadā uzsākām regulāras LNG piegādes pirmajam korporatīvajam klientam Latvijā, tādējādi nodrošināt klientam visas dabasgāzes priekšrocības vietā, kur nav pieejams publiskais cauruļvadu tīkls, ”atzīmēja Skulte.

Kopējais Elenger enerģijas pārdošanas apjoms Latvijā 2019.gadā sasniedza 998 GWh.

Klientu atbalsts
Darba dienās 9:00-18:00

+371 6000 6100