fbpx
IZVĒLNE

Elenger sāks dabasgāzes piedāvāšanu mājsaimniecībām

Viena no lielākajām un visstraujāk augošajām privātajām enerģētikas grupām Baltijas reģionā –  Elenger sāks pārdot dabasgāzi Latvijas mājsaimniecībām, kad 1. maijā Latvijas gāzes tirgus tiks atvērts brīvai tirdzniecībai.

“Uzņēmums jau piecus gadus darbojas Latvijas tirgus korporatīvajā segmentā, tāpēc nākamais solis – piedāvāt dabasgāzi arī Latvijas mājsaimniecībām – ir loģisks, izsvērts un atbilst uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem. Uzskatām, ka jauna tirgus spēlētāja ienākšana noteikti nāks par labu gāzes patērētājiem Latvijā, nodrošinot viņiem iespēju izvēlēties sev piemērotāko piegādātāju,” saka Elenger grupas valdes loceklis un SIA Elenger vadītājs Dāvis Skulte. “Jau šobrīd esam kļuvuši par vienu no lielākajiem dabasgāzes piegādātājiem korporatīvo klientu segmentā Latvijā, piedāvājot alternatīvu esošajam gāzes monopolam,” stāsta Dāvis Skulte.

Elenger ir lielākais privātais enerģētikas uzņēmums Somijas un Baltijas reģionā. Uzņēmums piedāvā klientiem dabasgāzi cauruļvadu gāzes, saspiestās dabasgāzes (CNG) un sašķidrinātās dabasgāzes veidā, kā arī pārvalda Igaunijas lielāko dabasgāzes tīklu. Elenger ir starptautiski pazīstams un aktīvs enerģijas tirgotājs, kas, ne tikai nodrošina dabasgāzes un elektroenerģijas tirdzniecību, bet arī attīsta atjaunīgās enerģijas portfeli saules enerģijas un biogāzes (biometāna) ražošanā un pārdošanā.

Elenger darbojas Somijā, Baltijas valstīs un Polijā. Grupai šobrīd kopumā ir 50 000 klientu. Igaunijas tirgū uzņēmums pazīstams ar Eesti Gaas nosaukumu.

Klientu atbalsts
Darba dienās 9:00-18:00

+371 6000 6100