IZVĒLNE

Elenger nākamajā apkures sezonā piegādās dabasgāzi “Daugavpils siltumtīkliem”

Somijas un Baltijas reģionā lielākais privātais enerģētikas uzņēmums Elenger, kas ir viens no vadošajiem dabasgāzes tirgotājiem Latvijā, ieguvis tiesības 2024./2025. gada apkures sezonā piegādāt dabasgāzi Pašvaldības akciju sabiedrībai “Daugavpils siltumtīkli”.

Dāvis Skulte

Dāvis Skulte 

Tiesības piegādāt dabasgāzi pašvaldības AS “Daugavpils siltumtīkli” Elenger ieguvis uzvarot konkursā un līguma summa par dabasgāzes piegādi varētu sasniegt 3,5 miljonus EUR, bez PVN. Dabasgāzes tirdzniecība tiks uzsākta šī gada 1. maijā un tā laikā Elenger piegādās vairāk kā 100 000 MWh dabasgāzes.

“Esam gandarīti, ka mūsu piedāvājums atzīts par visatbilstošāko Daugavpils iedzīvotāju vajadzībām, un, šī partnerība apliecina Elenger spēju nodrošināt ilgtspējīgus un uzticamus enerģētikas risinājumus. Laikā, kad dabasgāzes tirgus cena ievērojami samazinājusies, noslēgtais sadarbības līgums ļaus “Daugavpils siltumtīkliem” iegādāties dabasgāzi par izdevīgāku un būtiski zemāku cenu, kā iepriekšējā apkures sezonā,” norāda Elenger valdes priekšsēdētājs Dāvis Skulte.

Elenger ir vienīgais dabasgāzes tirgotājs Latvijā, kas sadarbojas ar abiem reģiona lielajiem termināļiem Lietuvā un Somijā, tādējādi nodrošinot nepieciešamo klientu pieprasījumu pēc dabasgāzes, kas tiek piegādāta no ASV un Norvēģijas.

Piecos tirgos – Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā – strādājošais Elenger pagājušajā gadā piedzīvoja izaugsmi un kļuva par lielāko privāto enerģētikas uzņēmumu Somijas un Baltijas reģionā. Elenger grupa piedāvā klientiem dabasgāzi cauruļvadu gāzes, saspiestās dabasgāzes (CNG) un sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) veidā, kā arī pārvalda Latvijā lielāko gāzes sadales tīklu. Uzņēmums aktīvi iesaistīts starptautiskajā enerģijas tirdzniecībā un attīsta atjaunīgās enerģijas portfeli saules enerģijas un biometāna ražošanā un pārdošanā.

Klientu atbalsts
Pirmdienās - ceturdienās 9:00-18:00
Piektdienās 9:00-17:00

+371 6000 6100