IZVĒLNE

Elenger – jau 2. lielākais dabasgāzes tirgotājs Latvijā juridisko klientu segmentā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) sniegtā informācija liecina, ka 2018. gadā juridisko klientu segmentā, neskaitot Latvenergo pašpatēriņu, otro lielāko dabasgāzes apjomu izdevās pārdot Elenger (EG Energija SIA). (Avots db.lv 23.01.2019)

“Savas organizācijas veidošanu Latvijā uzsākām pirms pusotra gada un šobrīd esam ieguvuši vērā ņemamu tirgus daļu korporatīvo klientu tirgū, kļūstot par vienu no lielākajiem dabasgāzes tirgotājiem Latvijā. Turpmāk, papildus lielajiem klientiem, arvien aktīvāk fokusēsimies uz mazo uzņēmumu un mājsaimniecību klientu segmentu apkalpošanu” atzīmēja Elenger Latvija Valdes priekšsēdētājs Dāvis Skulte.

Eesti Gaas paplašina savu darbību Latvijā ienākot mazumtirdzniecības tirgū un sāk izmantot jaunu preču zīmi Elenger.

Jaunā zīmola Elenger nosaukumā ir ietverta elektrība, enerģija un gāze. Elenger zīmols tiks ieviests Latvijā, Lietuvā un Somijā nomainot EG Energija zīmolu, savukārt Igaunijā Eesti Gaas turpinās darboties ar līdzšinējo nosaukumu.

Eesti Gaas koncernam ir 50 000 klientu un 240 darbinieku. Papildus dabasgāzei gan cauruļvadu gāzes, saspiestās dabasgāzes (CNG), un sašķidrinātas dabasgāzes (LNG) formā uzņēmums pārdod elektrību, kā arī attīsta dažādus enerģijas ražošanas risinājumus.

Klientu atbalsts
Pirmdienās - ceturdienās 9:00-18:00
Piektdienās 9:00-17:00

+371 6000 6100